602-717-860

e-mail: biuro@meblekuchennepoznan.pl

Stolarz

Zaufaj naszemu doświadczeniu – zrealizujemy każdy Twój pomysł!

Nasza firma to 24 lata doświadczenia w stolarstwie – przez ten czas nauczyliśmy się jak tworzyć oryginalne meble, wybierać najlepsze materiały i dbać o każdy szczegół realizacji. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doradzimy przy projektowaniu mebli i całych pomieszczeń. Pomożemy także znaleźć najlepszego fachowca od kompleksowych wykończeń wnętrz. Tak, by Państwa dom stał się wymarzonym miejscem.

Już dziś w Państwa kuchniach mogą znaleźć się najlepsze rozwiązania zaufanych firm projektowych, prosto z targów i wystaw branżowych!

Oryginalne pomysły i wysoka jakość – niepowtarzalne meble na wymiar w Poznaniu.

Nasze meble powstają przy użyciu najnowszych technologii i trwałych, bezpiecznych rozwiązań. Wiemy, jak zaprojektować kuchnię idealnie dopasowaną do pomieszczenia i Państwa potrzeb. Oświetlenie, wystrój wnętrza, odpowiedni kolor – nic nie umknie naszej uwadze! Zawsze konsultujemy z Państwem ostateczny projekt i dopasowujemy się do Państwa wymagań i portfela – idealna kuchnia wcale nie musi być droga!

Przed wyobrażaniem sobie wymarzonej kuchni, zapraszamy do lektury Pytań i odpowiedzi – ułatwią one zaplanowanie idealnej kuchni.

Sławomir Kryszak – usługi stolarskie
meble i szafy na wymiar, Poznań